به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب فروردین 1394
 
 
قویترین ورزشكار زورخانه ای سال 94 از تهران
نظرات |

در دومین دوره مسابقات آزاد سنگ كشور، حسین شاه پروری از تهران، قویترین ورزشكار زورخانه ای در سال 94 شد.

 
به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در این دوره از رقابتها كه برای انتخاب قویترین ورزشكار زورخانه ای در زورخانه امیرالمومنین (ع) شهر بسطام استان سمنان برگزار شد استانهای مدعی قهرمانی در حضور مسئولین استان و خیل مشتاقان ورزش زورخانه ای با یكدیگر به رقابت پرداختند و سرانجام حسین شاه پروری از تهران با 51 جفت سنگ گرفتن و با سنگ 100 كیلوگرمی با كسب مقام اول این رقابتها بعنوان قویترین ورزشكار زورخانه ای در سال 94 برگزیده شد.

پس از وی، ورزشكاران استان لرستان و قزوین،در رده های دوم و سوم ایستادند.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : یکشنبه 30 فروردین 1394
زمان : 01:11 ق.ظ
دیدار رؤسا هیأت پهلوانی و زورخانه ای و كشتی استان تهران
نظرات |

رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با حضور در دفتر هیأت كشتی استان تهران ، با رئیس این هیأت دیدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در شروع سال جدید علی اسدی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ضمن حضور در دفتر هیأت كشتی استان تهران، با عبدالله عزیزی رئیس این هیأت در مورد همكاری های دو جانبه گفتگو كرد.

در این دیدار عباس قنبری نائب رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران نیز حضور داشت و اسدی گزارشی اجمالی از اولویت های كاری پیرامون مسایل مربوط به كشتی پهلوانی ارائه و  جهت هماهنگی بیشتر با عزیزی مذاكراتی داشت.

همچنین در این دیدار اسدی ابراز امیدواری كرد در آینده دو طرف در رابطه با كشتی پهلوانی بیشتر هماهنگ باشند و سیاست های فدراسیون كشتی و فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای را در سطح استان تهران دقیقا اجرا گردد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 25 فروردین 1394
زمان : 01:10 ق.ظ
صباغی رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ری
نظرات |

بنا به پیشنهاد اداره ورزش و جوانان شهرستان ری و با موافقت هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران،عباس صباغی به عنوان رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ری معرفی و مشغول بکار شد.

http://www.sporttehran.ir/www/photonews/bastani%20rey.jpg

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، صباغی که از جمله ورزشکاران با اخلاق باستانی شهرری است، با اشاره به این موضوع که کمیته های تخصصی را تشکیل داده ایم، گفت: برای اینکه رتق و فتق امور باستانی را بهتر انجام شود،اقدام به تشکیل کمیته های تخصصی کرده ایم که افراد عضو این کمیته ها را از پیشکسوتان و ورزشکاران باستانی تشکیل داده ایم.
وی افزود: سعی کرده ایم از تمام پتانسیل های موجود در ورزش باستانی شهرری به نحوه احسن استفاده کنیم و در تمامی کمیته ها از هر زورخانه یک نفر حضور داشته باشد تا تصمیم گیری های بهتری در جهت رشد این ورزش صورت گیرد.
صباغی یادآور شد: در هیأت باستانی تصمیم گرفته شد با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان و معاونت اجتماعی شهرداری منطقه 20 از تمامی زورخانه ها بازدید بعمل آید و از نزدیک با مشکلات آنها آشنا شویم و در جهت رفع مشکلات شان اقدام گردد.
وی تأکید کرد: امیدواریم تصمیماتی را که در هیأت گرفته و به زورخانه ابلاغ می شود، مدیران باشگاه ها اجرا کنند، چرا که تصمیمات گرفته شده برای بهبود کارها و رشد و شکوفائی بیشتر ورزش باستانی است.
صباغی در پایان گفت: با برنامه ریزی های که داشته ایم، امید آن داریم با حمایت تمامی پیشکسوتان و دلسوزان ورزش باستانی، شاهد روزهای بهتری برای این ورزش مذهبی و ملی کشورمان باشیم.نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 22 فروردین 1394
زمان : 02:42 ق.ظ
دید و بازدید نوروزی با حضور مسئولین كشوری
نظرات |

مراسم دید و بازدید نوروزی به همكاری فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و هیأت استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، مراسم دید و بازدید نوروزی جامعه پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با همكاری فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در هتل بین المللی فردوسی تهران برگزار شد.

در این مراسم مهندس مهرعلیزاده رئیس فدراسیون بین المللی زورخانه ای بهمراه شجاعی دبیركل این فدراسیون، عباس جدیدی عضو شورای شهر تهران، سردار صفارزاده نائب رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین و مسئولین رده های مختلف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، پیشكسوتان،قهرمانان و مدیران زورخانه های استان تهران و مسئولین هیأت استان تهران حضور داشتند.

این مراسم به منظور دیدار نوروزی جامعه پهلوانی و زورخانه ای تهران با ریاست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ج.ا.ا. برگزار شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : جمعه 21 فروردین 1394
زمان : 01:37 ق.ظ
دیدار رئیس فدراسیون و مسئولین هیأت تهران با مشاور وزیر و مدیركل ورزش تهران
نظرات |

رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای با همراهی دبیر فدراسیون و رئیس هیأت استان تهران، با مدیركل ورزش و جوانان استان تهران دیدار كرد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، فرهاد طلوع كیان رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای به همراه اعرابی دبیر فدراسیون ، علی اسدی رئیس هیأت استان تهران با گرشاسبی مشاور وزیر و مدیركل ورزش و جوانان استان تهران دیدار  و گفتگو كردند.

در این دیدار آقایان هدایتی رئیس انجمن زورخانه ای بسیج كشور،نخعی دبیر هیأت استان تهران، شیرازی روابط عمومی هیأت استان تهران حضور داشتند.

در ابتدای این دیدار فرهاد طلوع كیان ضمن تبریك مسئولیت و سال جدید به آقای گرشاسبی برای ایشان در این سال آرزوی توفیق و موفقیت در سطح ورزش استان تهران را نمودند.گرشاسبی مدیركل ورزش و جوانان تهران ضمن اشاره به مشكلات موجود در سطح ورزش استان تهران در راه حل و فصل  آنها ابراز امیدواری كردند.

در آخر مدیركل ورزش و جوانان تهران ابراز امیدواری كردند در جلسه مشترك با هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان و فدراسیون حضور خواهند یافت  و نسبت به بحث و بررسی وظایف هیأت استان تهران اقدام خواهند نمود.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ج.ا.ا.
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 18 فروردین 1394
زمان : 11:52 ب.ظ
اولین جلسه شورای روابط عمومی های اداره كل ورزش و جوانان در سال 94
نظرات |

اولین جلسه شورای روابط عمومی های ادارات، حوزه ها و هیئت های ورزشی استان تهران با هدف ارزیابی عملکرد روابط عمومی ها و تبیین برنامه عملیاتی، امروز سه شنبه در دفتر روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان برگزار شد.

http://www.sporttehran.ir/www/photonews/shora%20ravabet%5B2%5D.jpg

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و به نقل از اداره كل ورزش و جوانان تهران، در این جلسه كه با حضور پیام نظر مشاور مدیر كل و مدیر روابط عمومی، حسین محمدپور معاون روابط عمومی، حسین رحیمی پور دبیر شورای روابط عمومی و مسئولان روابط عمومی های ادارات حوزه ها و شهرستان ها؛ كاظمی(شمیرانات)،صفا (شمالغرب)، سلطانی(شهرری)، شكوری (پاكدشت)، آقازاده(اسلامشهر)، بهرامی(جنوبشرق)، درخشان دارا(پردیس) و مسئولان روابط عمومی های هیئت های ورزشی؛ شیرازی(باستانی)، بدیع (همگانی)، رضایی (تكواندو) و مردانی (كاراته) برگزار گردید، ابتدا پیام نظر با تاكید بر پیام نوروزی مقام معظم رهبری و نامگذاری سال 94 به عنوان سال همدلی و هم زبانی، از برقراری ارتباطات با ادارات و همكاری و همراهی در سال 94 علی الخصوص در حوزه روابط عمومی گفت و افزود: باید با شعار همدلی و هم زبانی جایگاه این حوزه را به ویژه در انعکاس برنامه های ورزش جوانان به طور مشخص ارتقاء دهیم.
وی یادآور شد: طی چندسال گذشته روابط عمومی های ادارات و هیئت ها با حركت ها و برنامه های صورت گرفته، جایگاه خویش را پیدا نموده اند و با توجه به دیدگاه ویژه مشاور وزیر و مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران به حوزه رسانه و خبر می بایست از فرصت بدست آمده استفاده بهینه نمود و حوزه روابط عمومی ها را به استقلال لازم و كامل برسانیم.

http://www.sporttehran.ir/www/photonews/shora%20ravabet2.jpg


در ادامه این جلسه حاضرین ضمن قدردانی از ارتقا جایگاه روابط عمومی كه به واسطه برنامه جامع و دقیق روابط عمومی اداره كل بوده، آمادگی خود را برای اجرای برنامه های آتی روابط عمومی بویژه در سالجاری اعلام کردند.
در این جلسه، درخصوص ارزیابی ادارات و حوزه ها و همچنین هیئت های ورزشی در سال93 بحث و تبادل نظر شد با این هدف كه در روز 27 اردیبهشت ماه برترین روابط عمومی های سال 93 معرفی و طی مراسمی از آنان تجلیل شود.نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 18 فروردین 1394
زمان : 02:50 ب.ظ
گردهمایی جامعه پهلوانی و زورخانه ای تهران با حضور رئیس فدراسیون و مدیركل ورزش تهران
نظرات |

گردهمایی جامعه پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با حضور ریاست فدراسیون و مدیركل ورزش تهران برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، گردهمایی جامعه ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با حضور فرهاد طلوع كیان رئیس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای،گرشاسبی مدیركل ورزش و جوانان استان تهران و مسئولین هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران روز چهارشنبه 19 فروردین از ساعت 16 الی 18 در هتل فردوسی تهران برگزار می گردد.

هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران از جامعه ورزش پهلوانی و زورخانه ای برای شركت در این گردهمایی دعوت بعمل می آورد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 17 فروردین 1394
زمان : 01:15 ق.ظ
درگذشت جوان باستانی كار تهرانی
نظرات |

پوریا نادریان باستانی كار جوانان تهرانی طی سانحه رانندگی دعوت حق را لبیك گفت.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی  و زورخانه ای استان تهران، ورزشكار جوان پوریا نادریان كه از قهرمانان كشوری و استان تهران ورزش زورخانه ای بود، بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست داد.

وی دارای چندین عنوان قهرمانی در مسابقات زورخانه ای كشوری و استان تهران بود.

پوریا نادریان طی سانحه رانندگی پیش آمده در بیمارستان بستری و طی آن مرگ مغزی وی توسط پزشكان تایید و خانواده این جوان با اهدای اعضای بدن پوریا به بیماران نیازمند موافقت كردند.

هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ضایعه درگذشت جوان ورزشكار پوریا نادریان را به خانواده ی داغدار این عزیز از دست رفته تسلیت عرض می نماید.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 8 فروردین 1394
زمان : 02:31 ق.ظ
سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی»است
نظرات |

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی بمناسبت آغاز سال ۱۳۹۴ هجری شمسی، با تبریک سال نو و نوروز به ملت ایران و همه ملتهایی که نوروز را گرامی می‌دارند، سال جدید را سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» نامگذاری کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به تقارن آغاز سال جدید با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها خاطرنشان کردند: ارادت ملت ما به خاندان پیغمبر و دخت گرامی پیامبر اعظم(ص) اقتضائاتی دارد که یقیناً مردم این اقتضائات را رعایت خواهند کرد و امید است سال جدید از برکات فاطمی سرشار و برخوردار باشد و یاد آن بزرگوار تأثیرات عمیق و ماندگار خود را در زندگی مردم ما بگذارد.
ایشان در نگاه اجمالی به مسائل سال ۱۳۹۴، همکاری‌های گسترده دولت و ملت را ضروری برشمردند و تأکید کردند: برای تحقق شعار سال ۹۴ یعنی «دولت و ملت، همدلی و همزبانی»، باید هر دو کفه این شعار یعنی ملت عزیز، بزرگ، شجاع، بصیر، دانا و با همت ایران و همچنین دولت خدمتگزار، به یکدیگر اعتماد، و صمیمانه با هم همکاری کنند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای به آرزوهای فراروی ملت ایران در سال جدید اشاره کردند و گفتند: «پیشرفت اقتصادی»، «اقتدار و عزت منطقه‌ای و بین‌المللی»، «جهش‌های علمی به‌معنای واقعی»، «عدالت قضایی و اقتصادی» و از همه مهمتر، «ایمان و معنویت» آرزوهای بزرگی هستند که در این سال برای ملت ایران داریم و البته همه‌ی این خواسته‌ها و آرزوها نیز دست یافتنی است و خارج از ظرفیت عظیم ملت ایران و سیاستهای نظام نیست.
رهبر انقلاب در ادامه، تحقق این آرزوهای بزرگ را مشروط به همکاری، همدلی و صمیمیت دوسویه دولت و ملت خواندند و افزودند: دولت، کارگزار ملت، و ملت کارفرمای دولت است، و هر چه همکاری دولت و ملت بیشتر باشد، کارها بهتر پیش خواهد رفت، بنابراین هم دولت باید واقعاً ملت را قبول داشته باشد و ارزش، اهمیت و تواناییهای مردم را به‌درستی بپذیرد، و هم ملت باید به معنای واقعی کلمه به دولت اعتماد کند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای در ارزیابی کیفیت تحقق شعار سال ۱۳۹۳، سال قبل را همراه با چالشها و پیشرفتهایی برای کشور دانستند و گفتند: شعار «عزم ملی و مدیریت جهادی» با توجه به همین چالشها برای سال ۹۳ انتخاب شد و ملت ما نیز همت و عزم راسخ خود را هم در تحمل برخی مشکلات و هم حضور در مناسبت‌های مهم از جمله راهپیمایی‌های ۲۲ بهمن و روز قدس و راهپیمایی عظیم اربعین نشان دادند.
ایشان، همچنین با اشاره به تحقق مدیریت جهادی در برخی بخشها نیز خاطرنشان کردند: هر جا مدیریت جهادی بروز داشت، پیشرفتها نیز آشکار بود، ضمن اینکه عزم ملی و مدیریت جهادی مخصوص سال ۹۳ نیست، بلکه برای امسال و همه سالهای پیش رو، مورد نیاز ملت عزیز ایران است.مرتبط با : اخبار مهم
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 1 فروردین 1394
زمان : 04:29 ب.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین


 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic