به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب خرداد 1394
 
 
جلسه مسئولین هیأت استان تهران در رابطه با برنامه ریزی ماه مبارك رمضان
نظرات |

جلسه مسئولین هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در رابطه با برنامه ریزی بازدید از زورخانه ها در ماه مبارك رمضان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، طی جلسه ای در دفتر هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران كه با حضور اسدی رئیس، قنبری نائب رئیس،نخعی دبیر هیأت برگزار شد، برنامه ریزی در مورد بازدید از زورخانه ها ی استان تهران در ماه مبارك رمضان انجام گرفت.

لازم به ذكر است این بازدید ها  پس از افطار و با حضور طلوع كیان ریاست فدراسیون از روز دوشنبه 1 تیرماه آغاز خواهد شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 30 خرداد 1394
زمان : 01:08 ب.ظ
عروج حاج محمود زندیه دولابی
نظرات |

"انا لله و انا الیه راجعون"

http://azsharghi.haj.ir/DesktopModules/DnnForge%20-%20NewsArticles/ImageHandler.ashx?Width=150&Height=100&HomeDirectory=%2fPortals%2f0%2f&FileName=images%2fRehlat1.jpg&PortalID=0&q=1&s=1

با عرض تاسف و تاثر عروج پهلوان حاج محمود زندیه دولابی را به اطلاع عموم می رساند.

هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران عروج ایشان را به خانواده محترم ایشان و جامعه پهلوانی و زورخانه ای استان تهران تسلیت عرض می نمایید و از خداوند منان برای آن مرحوم از دست رفته طلب رحمت و مغفرت آرزومند است.نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : شنبه 30 خرداد 1394
زمان : 10:04 ق.ظ
گرشاسبی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس
نظرات |

اعضای هیات مدیره سرخابی های پایتخت، معرفی شدند و حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر و مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس شد.

 

http://www.sporttehran.ir/www/photonews/garsha%20modir.jpg


به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان پس از معرفی اعضای هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: اعضای هیات مدیره دو باشگاه بزرگ پایتخت پس از بررسی، اسپانسر دو تیم را از طریق مزایده انتخاب می کنند.
به گفته دکتر سید نصرالله سجادی، جعفرکاشانی، محمد زادمهر، حسین عبدی، علی اکبر طاهری و حمیدرضا گرشاسبی اعضای هیات مدیره پرسپولیس هستند.
معاون وزیر همچنین عباس کرد نوری، مسعود معینی، شهاب جهانیان و مقداد نجف نژاد را به عنوان اعضای هیات مدیره استقلال معرفی کرد ونفر پنجم هیات مدیره استقلال به زودی معرفی می شود.مرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : پنجشنبه 28 خرداد 1394
زمان : 12:14 ب.ظ
سومین جلسه شورای روابط عمومی اداره كل ورزش و جوانان استان تهران
نظرات |

سومین جلسه شورای روابط عمومی های ادارات حوزه و شهرستان و هیات های ورزشی استان تهران، (سه شنبه) با حضور پیام نظر مشاور مدیرکل و رئیس روابط عمومی اداره کل تشكیل شد.

http://www.sporttehran.ir/www/photonews/shora%20ravabet%5B5%5D.jpg


به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و به نقل از اداره كل ورزش و جوانان استان تهران، پیام نظر در این مراسم گفت: هدف از تشكیل جلسات ماهانه شورا كه با حضور اعضاء انجام می شود، برنامه ریزی اهداف سالجاری و بحث و تبادل نظر در خصوص توانمندسازی روابط عمومی است.
وی در ادامه افزود: در سال 94 مراسم تجلیل از برترین های روابط عمومی هیات ها و ادارات به نحو شایسته انجام شد که باید با تداوم این کار وایجاد انگیزه در بهبود سطح ارتباطی ورزش وجوانان استان تهران کوشا باشیم.
مشاور مدیركل خاطر نشان كرد: باید در حوزه روابط عمومی آسیب شناس باشیم و عیوب كار را بررسی نمائیم. كار ما بسیار دشوار است و نیاز به پویایی دارد و باید بعد از 4 سال تجربه ای كه شورا بدست آورده، ویژگی های خود را نمایان كند.
پیام نظر تصریح كرد: هم اكنون بعد از برگزاری 4 دوره مراسم تجلیل و دوره كمك آموزشی مدرن، باید دید ما فراگیر شود و به سمت و سوی توسعه و حرفه ای بودن پیش برویم. در واقع روابط عمومی های ورزشی باید تحلیل گر باشند.
وی در ادامه صحبت های خود افزود: ما امروز باید به سمت نقد فنی و تحلیل اخبار و فعالیت ها برویم و دیدگاه های تخصصی را به جامعه مخاطب تزریق كنیم.
نظر خاطر نشان كرد: تعامل نوین اداره كل با رسانه ها در سال جاری با حمایت مشاور وزیر و مدیر كل به عنوان چهره شناخته شد به خوبی شكل گرفته كه ماحصل تجربه این چند سال كار است و در حوزه ها و شهرستان ها و هیات ها نیز باید این امر محقق شود و نباید مدیران روابط عمومی ها گرایشی یا گزینه ای شوند و باید با صاحب نظران تعامل وجود داشته باشد.
گفتنی است در این جلسه که با حضور مهندس شکیبا مهر مشاور مدیرکل و رئیس واحد فنی مهندسی اداره کل، فاطمه سلیمی معاون امور فرهنگی و جوانان و آرمیان رئیس اداره ورزش و جوانان اسلامشهر برگزار شد، شکیبا مهر با اشاره به فعالیت خوب روابط عمومی و مشاهده مطلوب اثرات آن گفت: امیدوارم با همدلی شما عزیزان بتوانیم روزهای خوب و پر تلاشی را برای ورزش و جوانان تهران رقم بزنیم.
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 27 خرداد 1394
زمان : 12:09 ب.ظ
تقدیر از عملكرد هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
نظرات |

از عملكرد هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در سال 93، توسط مدیركل ورزش و جوانان استان تهران تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، طی مراسمی كه در سالن آمفی تأتر اداره كل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد ، از علی اسدی دولابی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با اعطای لوح تقدیر قدردانی بعمل آمد.

در این مراسم كه با حضور قنبری نائب رئیس و نخعی دبیر هیأت استان تهران برگزار شد، حمیدرضا گرشاسبی  مدیركل ورزش و جوانان استان تهران سیاستهای سال 94 را برای حضار بیان كرد و به مشكلات موجود پیش پای هیأتهای ورزشی اشاره كرد و از رؤسای هیأتهای استان تهران خواست تمام اهتمام خود را برای سربلندی ورزش استان بعمل آوردند.

در لوح تقدیر اعطایی به علی اسدی آمده است:

از تلاش های بی شائبه و ارزشمندتان در انجام امور محوله هیأت در سال 93 سپاسگزاری می نماید و به پاس خدمات ارزنده و نقشی كه در تثبیت جایگاه ورزش در بین جوانان تهران ایفا نموده اید، از شما قدردانی می شود.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 19 خرداد 1394
زمان : 12:57 ق.ظ
تمرین تیم نونهالان استان تهران
نظرات |

تمرین تیم نونهالان زورخانه ای استان تهران زیر نظر دبیر هیأت استان تهران در حال برگزاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، تمرین تیم زورخانه ای نونهالان استان تهران زیر نظر نصرالدین نخعی در زورخانه شهدای دولاب و طی روزهای شنبه،دوشنبه،چهارشنبه درحال برگزاری می باشد.

لازم به ذكر است با توجه به سیاست های رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران در آموزش نسل نونهال و نوحوان، تمرین تیم نونهالان استان تهران از خردادماه 93 آغاز گردیده است.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 19 خرداد 1394
زمان : 12:44 ق.ظ
دیدار قهرمانان تهران در مسابقات كشوری با رئیس هیأت استان
نظرات |

قهرمانان مسابقه میانداری زورخانه ای  پیشكسوتان كشور با رئیس هیأت استان تهران دیدار و گفتگو كردند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، حسن شمشیری و رامین گلستانی با حضور در دفتر هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با علی اسدی رئیس و نصیرالدین نخعی دبیر هیأت استان تهران دیدار و گفتگو كردند.

یاد آور می شود حسن شمشیری و رامین گلستانی ورزشكاران اعزامی به مسابقات زورخانه ای میانداری كشور در رده پیشكسوتان بوده كه عنوان سومی كشور را برای استان تهران به ارمغان آوردند.مرتبط با : اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 11 خرداد 1394
زمان : 02:26 ق.ظ
برگزاری آزمون ورزش زورخانه ای در راستای وظایف كمیسیون رتبه بندی
نظرات |

 آزمون ورزش زورخانه ای در راستای وظایف كمیسیون رتبه بندی از متقاضیان ورزشكار تهرانی انجام گرفت.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، روز سه شنبه 5 خرداد با حضور اعضای كمیسیون رتبه بندی استان تهران برای جمعی از ورزشكاران زورخانه ای استان تهران آزمون رتبه بندی برگزار گردید.

سپس با تشكیل جلسه كمیسیون رتبه بندی چندین كهن كسوت و پیشكسوت امتیازهای حاصله را اخذ و بمنظور صدور حكم پرونده هایشان به كمیسیون مركزی در فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ارسال كردند.

یادآور می شود تاكنون بیش از صد نفر از ورزشكاران كهن كسوت و پیشكسوت استان تهران احكام خود را دریافت كرده اند.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 5 خرداد 1394
زمان : 09:05 ب.ظ
تفدیر هیات پهلوانی و زورخانه ای جنوبغرب از دو قهرمان کیک بوکس و بدنسازی
نظرات |

در مراسمی که به مناسبت ایام مبارک شعبانیه در زورخانه مسلم ابن عقیل جنوب غرب تهران برگزار شد از دو قهرمان رشته کیک بوکس و بدنسازی تجلیل بعمل آمد .
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران ، این مراسم  که به همت هیات پهلوانی و زورخانه ای جنوب غرب تهران ، در زورخانه مسلم ابن عقیل برگزار شد از احمد قاسمیان سوادکوهی قهرمان جهان رشته کیک بوکس و میثم معماری قهرمان کشور در رشته بدنسازی دعوت شده به اردوی تیم ملی ، با اهداء طاق شال پهلوانی تجلیل شد . 


مرتبط با : اخبار هیأت حوزه های تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 5 خرداد 1394
زمان : 08:23 ب.ظ
تهران میزبان مسابقات میل بازی كشور
نظرات |

بر اساس تقویم ورزشی سال1394 دومین دوره مسابقات آزاد میل بازی کشور به میزبانی هیئت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان ری (استان تهران) برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران ،در این رقابتها مدعیان قهرمانی در همه رده های سنی و اوزان (آزاد) به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و گرامیداشت روز جوان در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب به نشانی تهران، شهرری، میدان مادر، بلوار شهید قیدی، جنب آتش نشانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

زمان پذیرش این رقابتها یک روزه، جمعه 8 خرداد ماه 94 ساعت 30/7 صبح و آغاز مسابقه همان روز از ساعت 9 صبح طبق آیین نامه قوانین و مقررات مسابقات زورخانه ای (مندرج در سایت فدراسیون) برای تعیین برترین میل باز سال 1394 برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است در پایان به قهرمانان اول تا سوم، مدال و حکم قهرمانی و چهارم تا ششم حکم قهرمانی اهدا و به مقام اول نیز جایزه ویژه تعلق می گیرد.

در مسابقات آزاد، پذیرش شرکت کنندگان از سراسر کشور نامحدود است و نیاز به ارائه معرفی نامه نمی باشد و کمیت ( تعداد ) و کیفیت ( نتایج ) شرکت کنندگان در ارزیابی استانها لحاظ می گردد.

خاطر نشان می گردد سال گذشته در اولین دوره مسابقات آزاد میل بازی کشور، ابوالفضل طاووسی از اصفهان با 96 امتیاز ضمن قهرمانی در این رقابت‌ها توانست عنوان برترین میل باز سال 1393 را از آن خود نماید و سید سجاد موسوی (همدان)، محمدحسین حاج صادقی (اصفهان)، مهدی وفادار (سمنان)، داریوش پورجعفری (کرمان) و علیرضا گل آقایی (اصفهان) به ترتیب با 65، 59، 41، 40 و 39 امتیاز در رشته‌های 2 تا 6 میل بازی به مقام‌های دوم تا ششم دست یافتندمرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 4 خرداد 1394
زمان : 01:57 ق.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین
( تعداد کل صفحات: 2 )

[ 1 ] [ 2 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic