به پایگاه اطلاع رسانی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران خوش آمدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران - مطالب مرداد 1394
 

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، تیم نونهالان استان تهران ضمن حضور در مسابقات قهرمانی كشور زورخانه ای،‌به مقام سوم رشته میل گیری رسید.

در این مسابقات عزیزالله فتاحی بعنوان سرپرست تیم و نصیرالدین نخعی بعنوان مربی تیم استان تهران به این مسابقات اعزام شدند.مرتبط با : اخبار مهم اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای ج.ا.ا. اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : دوشنبه 26 مرداد 1394
زمان : 10:26 ق.ظ
:: شهرستان ری قهرمان استان تهران شد
:: پایان مسابقات هنرهای فردی استان تهران پس از رقابت طی شش هفته
:: رونمایی از سایت جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران
:: برگزاری مسابقات رشته میل گیری سنگین هنرهای فردی استان تهران
:: مراسم گرامیداشت زنده یاد حاج مهدی جوزی در زورخانه جماران
:: حضور مرشد امیر اصفهانی در هیأت استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش ورزش لایی در زورخانه حضرت علی بن ابی طالب
:: معارفه رئیس جدید هیأت پهلوانی و زورخانه ای شهرستان شمیرانات
:: جمعه برگزاری مسابقات میل گیری سنگین 90_ و90+ استان تهران
:: دومین جلسه شورای روابط عمومی هیأت حوزه ها و شهرستانهای استان تهران
:: آموزش میل بازی در زورخانه شهدای جوانمرد قصاب
:: مراسم یادبود آیت الله هاشمی رفسنجانی در زورخانه شهدای 15 خرداد
:: دیدار مسئول کمیته فرهنگی هیأت استان تهران با خانواده شهید حسین رحمتی
:: حضور ورزشكاران قرچكی در زورخانه شهدای ورامین 
مشق مروت در روزنامه همشهری
نظرات |

روزنامه همشهری چهارشنبه 28 مرداد 94 گزارشی تحت عنوان مشق مروت(گزارشی از تیم شهید عراقی هیأت استان تهران) را به چاپ رسانید.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، روزنامه همشهری چهارشنبه 28 مرداد 94 گزارش مفصلی تحت عنوان "مشق مروت" از تیم نونهالان و نوجوانان زورخانه ای شهید عراقی "وابسته به هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران" در زورخانه شهدای دولاب تهیه و در سه صفحه همراه با عكسهای متعدد از سیر آموزش آنها تهیه و به چاپ رسانیده است.

در این گزارش كه توسط سركار خانم مرجان همایونی تهیه گردیده به سیر مراحل انجام ورزش زورخانه ای و آموزشهای این نونهالان و نوجوانان در حضور خانواده هایشان می پردازد و در حاشیه این گزارش مصاحبه ای هم با ورزشكاران و مرشدان نونهال و نوجوان و نیز نصیرالدین نخعی دبیر هیأت استان تو مربی این تیم انجام داده است.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 28 مرداد 1394
زمان : 02:22 ب.ظ
شوکی بزرگ به ورزش پایتخت؛ تهران به روزهای اوج خود بازمی گردد
نظرات | ادامه تحلیل

ورزش تهران که حالا مسئولان ارشد استانی و کشوری از آن تحت عنوان بیمار نام می برند نیاز به یک شوک بزرگ داشت. شوکی که بتواند این بیمار را به خودش بیاورد، به پیشتازی ورزش اش در بین استان های دیگر، به سابقه روزهای در اوج بودنش،نیاز بود تا تمام ورزشکاران تهرانی در یک آوردگاه حساس دوبار فضایی پویا را در ورزش بی حال تهران تجربه کنند.
تهران به یکی از اصلی ترین دغدغه های مسئولان ورزشی تبدیل شده بود. پتانسیل بزرگی که به دلایل مختلف بی استفاده ماند و رویاهایی که وقفه ای چند ساله در آن افتاد. در حالی که شاید در سالیان نه چندان دور تهرانی ها عادت داشتند سکوهای قهرمانی را همیشه از آن خود ببینند، عقب افتادند. آنقد عقب افتادند که خیلی ها فراموش کردند روزی مدال های طلا، نقره وبرنز رویدادهای مختلف ورزشی تنها عادت به نشستن بر گردن ورزشکاران پایتخت داشتند.
وزیر ورزش و جوانان در کنار ریز و درشت همه جریان ها و اتفاقات و چشم اندازهای ورزشی نگران تهران بود. نگران انبوه ورزشکارانی که از قافله عقب مانده بودند. آنها که شاید در بهترین شرایط بدترین نتایج را می گرفتند و فرصت برای شکوفایی شان کمتر بود.
با آمدن گرشاسبی به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران انتظارها هم بالاتر رفت. همه از مدیری که سالها سابقه فعالیت در عناوین و مکانهای مختلف را داشت انتظار معجزه در کوتاه ترین زمان ممکن را دارند.گرشاسبی از همان روز نخست قول داد که اگر نتواند کاری برای تهران از پیش ببرد، میدان را به دیگری بسپارد.
کار در تهران سخت است. اینجا پایتخت است با همان شرایط خاص خودش. جایی که شاید زرق و برقش باعث شود خیلی ها کمبود سرانه ورزشی را در آن نبینند. گول اسمش را بخورند، از کمبود امکانات بی آگاه باشند و همین تصورهای غلط تهران را چند سالی از دیگر رقبایش عقب انداخته است.
ورزشکاران تهرانی علیرغم توانمندی های بالای خود گوی و میدان را در دست دیگر استان ها می دیدند تا اینکه بلاخره در رده بندی ادارات کل ورزش و جوانان کشور نمره ضعیف و پایینی در کارنامه استان تهران ثبت شد. نمره پایینی که خیلی ها را ناراحت کرد.
تهران نیاز به یک شوک بزرگ داشت. شوکی که بتواند آن را از فضای کسل کننده و رکود فعلی رها کند و تکانی به آن بدهد. تهرانی ها با سیل عضیم ورزشکاران شان خیلی سازمان یافته فعالیت نمی کردند. خیلی فرصت مقایسه با هم استانی های خود را نداشتند و حرکت آنها در چارچوب اصول اولیه رقابتی نبود.
شاید بهترین راهکار برای تهرانی ها قرار دادن آنها در یک آوردگاه بزرگ رقابتی بود. جایی که هزاران ورزشکار تهرانی را از سراسر حوزه ها و شهرستان های استان گرد هم آورد تا ورزش پایتخت تکانی بخورد، هرچند هوا هنوز هم آلوده است، نفسی تازه کند.نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 28 مرداد 1394
زمان : 12:42 ب.ظ
گزارش تصویری مسابقات امیدهای ورزش تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 28 مرداد 1394
زمان : 12:35 ب.ظ
گزارش تصویری مسابقات امیدهای ورزش تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 28 مرداد 1394
زمان : 11:49 ق.ظ
گزارش تصویری مسابقات امیدهای ورزش تهران
نظرات | ادامه مطلب

عكس: حسین شیرازی

برای تماشای ادامه تصاویر بر روی ادامه مطلب كلیك كنید...مرتبط با : گزارش تصویری
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 28 مرداد 1394
زمان : 11:32 ق.ظ
برگزاری مسابقات امیدهای آینده ورزش تهران در رشته زورخانه ای
نظرات |

قهرمانان مسابقات امیدهای آینده ورزش استان تهران در ورزش پهلوانی و زورخانه ای مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در راستای سیاستهای اداره كل ورزش و جوانان استان تهران یك دوره مسابقه تحت عنوان امیدهای آینده ورزش استان تهران در تاریخ 28/5/94 در زورخانه جوانمرد قصاب شهرستان ری در رشته های مختلف زورخانه ای برگزار گردید. در این مسابقات كه ورزشكاران زورخانه ای سطح استان تهران در رده جوانان حضور داشتند در فضای بسیار صمیمی رقابتهای فشرده ای برگزار گردید.در این مراسم مسئولین اداره ورزش و جوانان شهرستان ری و مسئولین هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران و همچنین پیش كسوتان و كهن كسوتان تهران حضور داشتند.

در پایان رقابتهای امیدهای ورزش استان تهران در رشته پهلوانی و زورخانه ای به نفرات برگزیده حكم و مدال قهرمانی به همراه جایزه نقدی اهدا گردید.

*رده بندی مدال آوران:

رشته سنگ: 1-كیانوش نعمتی واحدی 2-علی رمضانی 3-امیر باقری

رشته چرخ تیز: 1-محمدرضا نخعی 2-سید محسن موسوی 3-سید آرمان حسینی

رشته كباده: 1-علیرضا رمضانی 2-سالح بیداد 3-محمدرضا آزادپور - سید آرمان حسینی(سوم مشترك)

رشته چرخ چمنی: 1-محمدرضا نخعی 2-محمدحسین حیدری 3-بهداد نجفی

رشته میانداری انفرادی: 1-محمد آزادپور 2-محمد كانطوری 3-محمد لطیفان

رشته میل بازی: 1-سید محسن موسوی 2-امیر قربانی

همچنین در امتیازات تیمی این نتیجه حاصل شد:

1-اداره ورزش و جوانان جنوب شرق-مقام اول

2-اداره ورزش و جوانان شمال غرب-مقام دوم

3-اداره ورزش و جوانان شهرستان ری-مقام سوم

عكس: حسین شیرازیمرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : چهارشنبه 28 مرداد 1394
زمان : 10:50 ق.ظ
افتتاحیه مسابقات امیدهای آینده ورزش تهران
نظرات |

افتتاحیه مسابقات امیدهای آینده ورزش تهران با حضور وزیر ورزش و جوانان ، استاندار تهران،مدیركل ورزش و جوانان استان تهران در ورزشگاه انقلاب با شكوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، افتتاحیه مسابقات امیدهای ورزش استان تهران با حضور دكتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان، هاشمی استاندار تهران، حمیدرضا گرشاسبی مشاور وزیر و مدیركل ورزش و جوانان استان تهران، قهرمانان و مسئولین ورزش تهران حضور داشتند.

در این مراسم با شكوه كه از ساعت 20 در زمین تنیس مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار شد تیم های باستانی،كاراته،وشو،به اجرای برنامه پرداختند.

همچنین در این مراسم گرشاسبی مدیركل ورزش و جوانان استان تهران،هاشمی استاندار تهران به ایراد سخنرانی برای حاضرین پرداختند.

عكس: حسین شیرازیمرتبط با : اخبار مهم اخبار اداره كل ورزش و جوانان استان تهران اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 27 مرداد 1394
زمان : 01:49 ب.ظ
تقدیر از تیم نونهالان استان تهران
نظرات |

از تیم اعزامی به مسابقات نونهالان قهرمانی كشور زورخانه ای ، توسط مسئولین هیأت استان تهران تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، با حضور مسئولین هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران از ورزشكاران تیم نونهالان استان تهران كه در مسابقات كشوری به مقام سوم رشته میل گیری نائل آمده بودند تقدیر شد.

در این مراسم ضمن اجرای ورزش زورخانه ای توسط تیم نونهالان استان تهران، احكام و مدال های سومی مسابقات كشوری ورزشكاران نونهال تهران توسط مسئولین هیأت استان تهران اهدا شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 27 مرداد 1394
زمان : 01:27 ب.ظ
مسابقات زورخانه ای امیدهای آینده ورزش استان تهران
نظرات |

مسابقات زورخانه ای امیدهای آینده ورزش استان تهران تا ساعاتی دیگر آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، مسابقات زورخانه ای امیدهای آینده ورزش استان تهران تا ساعاتی دیگر در زورخانه جوانمرد قصاب واقع در شهرری میدان مادر ، بلوار شهید غیبی برگزار خواهد شد.

این مسابقات امروز سه شنبه 27 مرداد از ساعت 15 و با حضور مسئولین هیأت استان تهران آغاز خواهد شد.مرتبط با : اخبار مهم اخبار هیأت استان تهران
نویسنده : مدیر روابط عمومی
تاریخ : سه شنبه 27 مرداد 1394
زمان : 01:05 ب.ظ
مقام سومی نونهالان استان تهران در مسابقات میل گیری كشور
نظرات |

مسابقات زورخانه ای قهرمانی کشور سرانجام پس از دو روز رقابت میان نونهالان متولدین ابتدای فرودین 1382 تا پایان اسفند ماه 1384 در زورخانه بزرگ امیرالمومنین (ع) استان کرمانشاه به پایان رسید.

 

 


 


( تعداد کل صفحات: 3 )

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ]
 

شارژ ایرانسل

فال حافظ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic